• ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
  • اِلأَحَّد ١٣ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Sunday, January 20, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر ساعت 12:10 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۷/۲۵ ساعت 12:10 | تعداد بازدید: 174 | کد مطلب: 67372

تقدیر از مدیران ادارات کل و مدیریت درمان برگزیده سازمان تأمین اجتماعی در جشنواره شهید رجایی

مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت جشنواره شهید رجایی با حضور رئیس سازمان اداری و استخدامی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و همچنین مدیران دستگاه های تابعه این وزارت خانه برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد. در این مراسم از دکتر توحیدی فر مدیر درمان یزد به همراه دیگر مدیران کل و مدیران درمان استان های برگزیده سازمان تأمین اجتماعی تقدیر شد.
تقدیر از مدیران ادارات کل و مدیریت درمان برگزیده سازمان تأمین اجتماعی در جشنواره شهید رجایی

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارایی و همه سو نگری، پاسخگویی و شفافیت، اثربخشی و نتیجه گرایی، مردم سالاری، مشارکت جویی و مشارکت پذیری و آینده نگری از ویژگی های یک نظام اداری مطلوب است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در سالن 17 شهریور این وزارتخانه برگزار شد با بیان اینکه اگر توسعه را هدفی مطلوب دارای ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تعریف کنیم برای هدفگذاری کشور توسعه مدار به ابزارهایی نیاز داریم، گفت: برنامه ریزی خوب مبتنی بر علم و شواهد، مدیریت و راهبرد عوامل و ابزارها لازمه یک نظام اداری منظم، منسجم و کارآمد است.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه از جمله لوازم دستیابی به نظام اداری مطلوب ایجاد یک فضای بانشاط و برخورداری از بدنه کارشناسی است، خاطرنشان کرد: هر جامعه مجمع الجزایری از دستگاه‌ها و ادارات است و میزان موفقیتشان به اندازه ای است که زمینه رشد و بالندگی نیروها را فراهم کنیم.

محسنی بندپی ادامه داد: در وزارتخانه بسیار بزرگی مشغول خدمتیم که بزرگترین وزراتخانه اجتماعی در کشور محسوب می‌شود و ماموریت‌های مهمی دارد که راهبری تعاون از این جمله است. راهبری در امر مهارت آموزی که بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم از دیگر ماموریت‌های ماست.

وی افزود: باید مهارت‌های عملی و تخصصی را در فارغ‌التحصیلان دانشگاهی افزایش دهیم. راهبری در حل آسیب های اجتماعی ماموریت دیگر است و وظیفه داریم فرصت‌های برابر اجتماعی برای اقشار مختلف ایجاد کنیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به راهبری امور معیشتی طبقات خاص اشاره و تصریح کرد: تحت پوشش بردن پشت نوبتی ها از جمله اقدامات خوب دولت در سال‌های اخیر است. راهبری و حفظ حقوق کارگران را نیز باید انجام دهیم. اقدامات صورت گرفته نشان دهنده آن است که به سمت ادغام واقعی سه بخش رفاه، تعاون و کار حرکت می کنیم و این پیوند را می‌توان در راستای عدالت اجتماعی مدنظر قرار داد.

وی با اشاره به ضرورت چابک سازی در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم بتوانیم در عمل به وظایف خودمان خدمات شایسته ای انجام دهیم که استقرار میزخدمت از جمله آنهاست.

محسنی بندپی افزود: عملکرد سازمان های زیرمجموعه در جشنواره شهید رجایی قابل توجه بوده است و به معنای آن است که نسبت به سال 95 جهش خوبی داشتیم و در شاخص های اختصاصی به دلیل دانش گرا بودن و بدنه تخصصی حائز رتبه خوبی شده‌ایم، اما برای ارتقای شاخص‌های عمومی باید بهینه سازی و چابک سازی را انجام دهیم. این خط مشی ما برای امسال باید باشد که بهینه سازی و تحول اساسی را در شاخص های عمومی شاهد باشیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این وزارتخانه بزرگ اجتماعی به 42 میلیون نفر در تامین اجتماعی، 1 میلیون و 600 هزار خانوار روستایی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و معلولان و سایر اقشار در سازمان بهزیستی ارائه خدمت می کند، اظهار کرد: گسترش تعاونی ها و کاهش فقر مطلق از دیگر سیاست‌هایی است که چند سالی است شروع شده و امیدواریم اقدامات اثربخشی در این راستا را شاهد باشیم.

در این مراسم از مدیران دستگاه های برگزیده جشنواره شهید رجایی تجلیل به عمل آمد.

براساس ارزیابی صورت گرفته در جشنواره شهید رجایی، ادارات کل تأمین اجتماعی استان های گلستان، آذربایجان شرقی و یزد در بین ادارات کل تأمین اجتماعی سراسر کشور رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و در این مراسم از علی اصغر نیک نیا، جعفر سمساری و محمد صابری، مدیران کل این سه استان، تقدیر به عمل آمد.

در بخش درمان تأمین اجتماعی نیز مدیریت های درمان استان های کرمان، یزد و قم در بین مدیریت های درمان سراسر کشور مقام های اول تا سوم را بدست آوردند و از دکتر امین فخر، دکتر محمدحسین توحیدی فر و دکتر داود علیمحمدی ،مدیران درمان تأمین اجتماعی این سه استان تقدیر به عمل آمد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر ساعت 12:10 | تعداد بازدید: 174 | کد مطلب: 67372
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • حفظ سلامت مستمری بگیران از وظایف اصلی سازمان تامین اجتماعی است
  • مراسم یادبود دکتر سید تقی نوربخش در یزد
  • گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت پنجم)
  • گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت چهارم)
  • گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت سوم)
  • گزارش تصویری مراسماختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت اول)

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 5/7462 sec