• ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
  • اِلأَحَّد ١٣ جمادي الاولي ١٤٤۰
  • Sunday, January 20, 2019
زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ شهريور ساعت 13:23 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۹ ساعت 13:22 | تعداد بازدید: 226 | کد مطلب: 65590
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد در جمع نمایندگان کارگری استان :

کارگران پایه های اصلی تولید و اقتصاد کشور هستند

دکتر محمدحسین توحیدی‌فر مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد با حضور در جمع نمایندگان کارگری استان ضمن تأکید بر نقش اساسی کارگران در چرخه اقتصادی و تولیدی، از کارگران بعنوان پایه های اصلی تولید و اقتصاد کشور نام برد و حمایت از این قشر را از وظایف اصلی سازمانهای مرتبط دانست.
کارگران پایه های اصلی تولید و اقتصاد کشور هستند

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان یزد : دکتر توحیدی‌فر که در جمع نمایندگان کارگری استان در خانه کارگر یزد حضور داشت، با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی حال حاضر کشور، حمایت از جامعه کارگری بعنوان پایه های اصلی تولید را از وظایف سازمانهای مرتبط از جمله تأمین اجتماعی دانست و گفت : مدیریت درمان استان علیرغم اینکه با مشکلات بودجه‌ای و اقتصادی روبروست به منظور کاهش هزینه‌های درمان جامعه کارگری استان همواره به دنبال توسعه درمان و افزایش خدمات در استان بوده است .
وی با بیان اینکه دارو اولین وسیله در درمان بیماری به حساب می‌آید گفت : علیرغم اینکه بسیاری از داروها در داخل کشور تولید می‌شود، قسمتی از چرخه تولید به کشورهای دیگر وابسته است که هر چند این موضوع یک امر طبیعی است و در سایر کشورها نیز چنین است ولی به واسطه تحریم‌های ایجاد شده در تهیه برخی داروها در کشور دچار مشکلاتی هستیم .
مدیر درمان یزد ادامه داد : در مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان علاوه بر تقویت بهینه دارویی انبارها با به کارگیری نرم‌افزارهای پیشرفته و آموزش و توجیه پزشکان اقلام دارویی نسخ را به استاندارد جهانی 3 قلم در هر نسخه رسانده‌ایم، وی ادامه داد : همچنین نگهداری از تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای و نیز برنامه‌ریزی مناسب جهت مصرف تجهیزات یک بار مصرف پزشکی ازاولویت های  برنامه‌ مدیریت درمان است که از ایجاد چالش‌های جدید جلوگیری خواهد کرد .
دکتر توحیدی‌فر همچنین با اشاره به احداث پلی‌کلینیک شهرستان بافق، درمانگاه تخصصی شهرستان تفت، درمانگاه شهرستان ابرکوه و توسعه پلی‌کلینیک شهرستان اردکان در سالهای اخیر گفت : تقریباً در هر سال یک درمانگاه احداث کرده‌ایم و امیدواریم در سال جدید کار احداث درمانگاه شهرستان مهریز و بیمارستان سرطان حضرت ابوالفضل «ع» یزد نیز به زودی آغاز گردد .

دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر استان نیز ضمن اشاره به مسأله درمان بعنوان مهمترین مسأله جامعه کارگری ، ضمن تقدیر از عملکرد بیمارستان شهدای کارگر بعنوان یکی از بیمارستانهای بزرگ و مجهز استان گفت : در حال حاضر محدودیت‌هایی برای انجام برخی اعمال جراحی بزرگ در بیمارستان تأمین ‌اجتماعی برای کارکران ایجاد شده است .
وی با تأکید بر اینکه لازم است مشکلات تهیه تجهیزات پزشکی برای بیماران حل و فصل گردد تا در این شرایط اقتصادی فشار مضاعف بر بیمه‌شگان وارد نشود خواستار تسریع در برنامه‌ریزی و بهبود وضعیت موجود شد .
دبیر اجرایی خانه کارگر با اشاره به اینکه قدرت خرید کارگران در حال حاضر 50 تا 80 درصد کاهش یافته است و در این بین افزایش هزینه‌های درمان فشار مضاعفی را بر این قشر وارد می‌کند خواستار رفع مشکلات درمان کارگران و بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در مراکز ملکی و افزایش ارائه خدمات به این قشر شد .
در پایان ، از طرف خانه کارگر استان به واسطه کسب رتبه برتر توسط مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان در جشنواره شهید رجایی در گروه حمایتی، سلامت و بهداشت ، لوح تقدیری به دکتر توحیدی‌فر مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد تقدیم شد .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ شهريور ساعت 13:23 | تعداد بازدید: 226 | کد مطلب: 65590
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • حفظ سلامت مستمری بگیران از وظایف اصلی سازمان تامین اجتماعی است
  • مراسم یادبود دکتر سید تقی نوربخش در یزد
  • گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت پنجم)
  • گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت چهارم)
  • گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت سوم)
  • گزارش تصویری مراسماختتامیه المپیاد ورزشی آمادگی جسمانی بانوان (قسمت اول)

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 4/7233 sec