• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ آبان
  • اِلأِثنين ٣ ربيع الاول ١٤٤۰
  • Monday, November 12, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت 12:33 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۲/۱۲ ساعت 21:52 | تعداد بازدید: 148 | کد مطلب: 59035
دکتر نوربخش در همایش روز کارگر در استان یزد:

کارگران به عنوان موتور محرکه بخش تولید در صف اول عرصه کار و تلاش هستند

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: امسال بودجه این سازمان به یکصد هزار میلیارد تومان رسیده است و تلاش خواهد شد خدمات خود را به قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه به بهترین وجه ارائه کنیم .
کارگران به عنوان موتور محرکه بخش تولید در صف اول عرصه کار و تلاش هستند

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان  تامین اجتماعی یزد، دکتر سید تقی نوربخش در همایش روز کارگر در استان یزد با بیان این مطلب که نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، افزود: این سازمان افتخار دارد که اکثر جامعه تحت پوشش از جامعه کارگری است.

وی گفت: در دولت دکتر روحانی اتفاقات خوبی در سازمان تامین اجتماعی افتاد و مسئولیت وزارت کار به فردی سپرده شد که خود کارگر و کارگر زاده بوده است و مسائل کارگری را می شناسد و در حال حاضر مدیریت این سازمان به عهده خود سازمان است.

دکتر نوربخش افزود: در سال گذشته، این سازمان ٥٢ هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرد که برابر نیمی از درآمد کشور است که بدون به اتکا به بودجه عمومی، نفت و مالیات، تامین شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در ٨ سال گذشته ٦٠ درصد افزایش مستمری داشتیم در حالی که در ٤ سال گذشته ١١٠ درصد افزایش مستمری داشتیم.

دکتر نوربخش با اشاره به تکلیف برنامه ششم توسعه برای اجرای طرح همسان سازی حقوق و مستمری بگیران و بازنشستگان گفت: تلاش خواهیم کرد این طرح اجرایی شود .
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تبریک روز جهانی کارگر از کارگران بعنوان محور اصلی پیروزی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: امروز نیز کارگران بعنوان موتور محرکه بخش تولید در صف اول عرصه کار و تلاش کشور قرار دارند.

وی با اشاره به نامگذاری شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری گفت: برای تحقق حمایت از کالای ایرانی برنامه های بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان و معافیت های بیمه ای و ارائه تسهیلات به کارگران را اجرایی می کنیم.
دکتر نوربخش از افزایش ٢٧درصدی بودجه این سازمان در سالجاری خبر داد و گفت: امسال بودجه این سازمان به یکصد هزار میلیارد تومان رسیده است و تلاش خواهد شد خدمات خود را به قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه به بهترین وجه ارائه کنیم .

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ٧٩ درصد جمعیت استان یزد تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: ١٣ مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی در این استان به بیمه شدگان خدمت می کنند و در دولت دکتر روحانی هر سال شاهد افتتاح یک مرکز درمانی در این استان بودیم و  امسال نیز شاهد آغاز ساخت بیمارستان دوم تامین اجتماعی در یزد خواهیم بود.
استاندار یزد نیز در این مراسم با تبریک روز جهانی کارگر از کارگران بعنوان پیشقراولان عرصه تولید کشور یاد و بر توجه به خواسته های بحق آنها تاکید کرد.
مهندس زمانی قمی رسیدگی به موضوع مشکلات قشر کارگر را از اولویت های استان یزد برشمرد و بر توجه و همراهی همه مسئولان برای رفع مشکلات آنها تاکید کرد .
در این مراسم دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر استان یزد با اشاره به برخی مشکلات کارگران خواستار توجه بیشتر به موضوع درمان کارگران و بازنشستگان و همچنین توسعه خدمات درمانی شد .
در این مراسم از ٥ نفر از مسئولان شوراهای اسلامی کار و کار فرمایان ٥ واحد تولیدی صنعتی استان تجلیل شد .

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت 12:33 | تعداد بازدید: 148 | کد مطلب: 59035
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری سومین دوره همایش آموزشی "تبیین حقوق شهروندی" باغ دولت آباد
  • گزارش تصویری سومین دوره همایش آموزشی "تبیین حقوق شهروندی" باغ دولت آباد
  • گزارش تصویری دومین دوره همایش آموزشی "تبیین حقوق شهروندی" باغ دولت آباد
  • تقدیر از مدیران ادارات کل و مدیریت درمان برگزیده سازمان تأمین اجتماعی در جشنواره شهید رجایی
  • مشارکت مدیریت درمان تامین اجتماعی در برپایی بیمارستان صحرایی
  • کارگران پایه های اصلی تولید و اقتصاد کشور هستند

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 4/7095 sec